Kariéra

Volné pracovní pozice v naší společnosti

Brigáda - 140 – 160 Kč/hod
Administrativní výpomoc se znalostí německého jazyka

Jsme společnost XO foods, která sídlí v Praze 4 – stanice metra Vyšehrad, a jsme předním dodavatelem vybraných gastronomických surovin určených především pro špičkové hotely a restaurace ve střední Evropě.

Pro podporu týmu obchodních zástupců v Rakousku a na Slovensku hledáme asistenta/ku.

Náplň práce
• Komunikace se stávajícími zákazníky a řešení jejich požadavků
• Příjem a zpracování objednávek
• Výpomoc s fakturací a řešení faktur po splatnosti

Požadujeme
• Znalost německého jazyka (slovem a písmem), schopnost komunikovat i telefonicky
• Znalost Microsoft Office a práce na PC
• Administrativní dovednosti
• Organizační schopnosti
• Pečlivost a cit pro detail

Nabízíme
• Přátelský a vstřícný kolektiv
• Zaškolení
• Firemní akce a benefity
• Možnost okamžitého nástupu, příp. nástupu dohodou
• Pracovní dobu od 14:00 do 22:00 hod.
• Plánování směn dle možností a dohody
• Možnost dalšího profesního růstu
• Práci v mezinárodním týmu
• Moderní kanceláře v blízkosti stanice metra C
• 140Kč/hod, po zapracování 160Kč/hod (cca po 1 měsíci)

Kontakt
Markéta Zavřelová
telefon: +420 725 97 445
email: mmz@xofoods.com