O nás

 

Firma XO foods s.r.o. je dodavatelem vybraných surovin pro “Fine Dining” do hotelů, restaurací a cateringových společností operujících ve střední Evropě. XO tým přináší vice než 15 let zkušeností ze světa gastronomie a ví, jak nejlépe plnit Vaše přání a požadavky. XO tým je sestaven z lidí, na které se můžete spolehnout. V XO foods jsme si vědomi toho, že nebudeme-li o Vás pečovat sami, udělá to někdo jiný. Náš klíč k Vaší spokojenosti – důvěra, servis, vysoká kvalita, flexibilita a dobrá cena.

V XO foods jsme se zaměřili na prodej nejžádanějších produktů pro mezinárodní i českou kuchyni. Věříme, že sortiment, který nabízíme, bude pro Vás zajímavý a naleznete v něm to nejlepší z mas Jižní Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu a Evropy, delikatesy z Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska a Kaspického moře, dále i variaci mraženého seafood z oceánů celého světa.

V XO foods žijeme v reálném světě a proto Vám nebudeme slibovat nemožné. Z praxe víme, co možné je. Budeme se snažit ze všech sil, abychom Vám byli dobrým partnerem. Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat!

Naším cílem je stát se preferovaným dodavatelem populárních “Fine Dining” surovin pro hotely, restaurace a cateringové společnosti operující ve střední Evropě.

Naše vize je podporovat šéfkuchaře v rozvoji a realizaci jejich kreativity a tím pádem uspokojit i jejich hosty.